NOCLEG

BAZA NOCLEGOWA k. ŚRODY WIELKOPOLSKIEJ

 

W okolicach Środy Wielkopolskiej, w malowniczym i zacisznym zakątku w pobliżu dojazdu do trasy katowickiej, oddajemy do dyspozycji naszych gości położony na terenie 8-hektarowego parku dwukondygnacyjny budynek na 70 miejsc noclegowych z pokojami 2, 3 i 4 osobowymi z prysznicem i tv, salą szkoleniową. Sąsiadująca z naszym obiektem restauracja hotelowa serwuje pyszne posiłki.
W odległości 800 metrów od bazy znajduje się pole paintballowe, a w okolicy przebiegają trasy off-roadowe.
Po wyczerpującym dniu nasi goście mogą spotkać się przy ognisku lub zorganizować grilla.
Doba hotelowa nie podlega u nas sztywnym regułom i może się kończyć o umówionej uprzednio, późniejszej godzinie.

 

DSC092200

IMG_26721234

 

BAZA NOCLEGOWA WOLA KSIĄŻĘCA k. JAROCINA

 

W bazie noclegowej w Woli Książęcej koło Jarocina, nasi goście mogą skorzystać z noclegu dla 40 osób, na rozległym terenie idealnym do przeprowadzenia różnego typu imprez plenerowych takich jak spotkania firmowe, pikniki, festyny,złoty, zjazdy, zawody rożnego typu, urodziny, wieczory kawalerskie
i panieńskie. Na wyspie położonej na 3-hekarowym terenie zalewowym znajduje się zadaszony obiekt imprezowy, który pomieści nawet 500 osób. Nieco dalej, skąd rozciąga się malowniczy widok na zalew, usytuowana jest wiata do imprez na 150 osób. W okolicy znajdują się lasy, idealne do przeprowadzenia gier terenowych militarnych czy podchodów oraz pole do paintballa. Na naszym terenie znajduje się plac zabaw, scena do występów artystycznych oraz wyznaczone miejsca do rozpalenia ognisk . Współpracujemy z hotelem oddalonym o ok. 3 km od bazy noclegowej, gdzie obsługa przygotowuje nam
i dostarcza na miejsce wyśmienitą kuchnię. Podczas imprez teren oddajemy do Państwa wyłącznej dyspozycji. Jeśli liczba gości chętnych do pozostania na noc przekracza możliwości naszej bazy, mamy możliwość zorganizowania noclegu w warunkach polowych lub noclegu pod tzw. „gołym niebem”.

 

IMG_3623 pierwsza

 

 

MOBILNY CAMP CAMPER

 

Nasza nowa propozycja noclegu. Camp Camper jest mobilny, ogrzewany i możemy go rozstawić praktycznie w każdym miejscu.

Ma wiele zastosowań . Oprócz noclegu na max. do 10 osób może on służyć jako scena mobilna lub jako pomieszczenie do naszego kasyna.

Sprawdza się przy pakiecie z grami militarnymi.